Meditrendy Medyczna Moda
Facebook Instagram

INFOLINIA Phone 690240661 CZYNNA PN-PT 10.00 - 16.00

do kasy suma: 0,00 zł
Odzież Medyczna Zamówienia Grupowe i Hurtowe

 

Szukasz ubrań medycznych dla całego personelu?

Potrzebujesz wsparcia w doborze odpowiedniej tkaniny i kolorystyki? Zapraszamy do współpracy z działem Meditrendy Biznes.


Dział Meditrendy Biznes zajmuje się kompleksową realizacją zamówień grupowych i hurtowych. Posiadamy największy w Polsce wybór odzieży medycznej, kosmetycznej, kompletów medycznych typu scrubs czy obuwia medycznego co pozwala nam sprostać oczekiwaniom różnego rodzaju placówek medycznych jak kliniki stomatologiczne, weterynaryjne, medycyny estetycznej oraz szpitali czy przychodni lekarskich.

Każda zgłaszająca się do nas w imieniu placówki medycznej osoba otrzymuje dedykowanego opiekuna zamówienia oraz indywidualną, atrakcyjną ofertę cenową. Wspólnie pomożemy wybrać najlepsze rozwiązania dla każdego stanowiska.Zacznij tworzenie tożsamości Twojego zespołu już dziś.
Zadzwoń lub napisz do naszych specjalistów.

Meditrendy Biznes
690 818 787
690 818 770
 
 
 
 

 Przesuń suwak i zobacz różnicę!

 

 

 

Odzież medyczna dla personelu - Zamówienia grupowe

 

 

 

Możliwości jest wiele- za pomocą ubrań tworzymy tożsamość poszczególnych oddziałów czy stanowisk. Szeroka paleta barw i różnorodność modeli sprawia, że możemy ustalić standardy dla każdej specjalizacji dopasowując się np. do wystroju wnętrza lub kolorów firmowych.

 

 
  

Dodatkowo oferujemy Państwu personalizację odzieży w postaci haftu komputerowego lub naszywek.

 

☑️Ubieramy polskie szpitale oraz placówki medyczne od 8️⃣ lat;
☑️Tworzymy tożsamość medycznych zespołów;
☑️Podkreślamy Twoje profesjonalne podejście do pracy;
☑️Dbamy o Twój komfort podczas długich dyżurów;
☑️Zapewniamy 10-stopniową skalę rozmiarów;
 

Skontaktuj się z nami a my przedstawimy Ci jak wygląda cały proces- od podjęcia decyzji o wyborze koloru czy modelu aż do momentu jak złożyć zamówienie aby każdy pracownik otrzymał najlepiej dopasowany ubiór czy obuwie. Mamy doświadczenie i chętnie przeprowadzimy Cię przez całą drogę tworzenia nowego wizerunku zespołu.
 
 
komplety medyczne

 

Dostarczenie pracownikom właściwej odzieży i obuwia do pracy stworzy ich profesjonalny wizerunek a to podniesie prestiż placówki i zwiększenie zaufania przez pacjenta. Dodatkowo komfortowe komplety będą elementem motywującym dla całego zespołu.

 

 

 
 


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium