Meditrendy Medyczna Moda
Facebook Instagram

INFOLINIA Phone 690240661 CZYNNA PN-PT 10.00 - 16.00

do kasy suma: 0,00 zł

Odzież pediatryczna – stroje dla pediatrów

Odzież pediatryczna – stroje dla pediatrów

Dedykowana odzież pediatryczna została zaprojektowana z myślą o lekarzach pediatrii mających na co dzień kontakt z małymi pacjentami. W Meditrendy dostępne są zarówno kolorowe modele bluz we wzorki dla pań, jak i dla panów, które pomogą przełamać strach dzieci przed zabiegami i personelem medycznym.

Ani przychodnie, ani szpitale zazwyczaj nie budzą pozytywnych odczuć wśród dzieci. Zazwyczaj te miejsca kojarzą z bólem i nieprzyjazną atmosferą. Personel medyczny może jednak wpłynąć na odbiór takich miejsc, dbając o przyjazne odczucia małych pacjentów względem tego typu placówek.

 

Stroje dla pediatrów – uśmiech na twarzy małego pacjenta

 

Na oddziałach pediatrycznych mali pacjenci spędzają nierzadko większą część swojego dzieciństwa. Szpitalne mury, zmaganie się z chorobą i brak kontaktu ze szkolnymi rówieśnikami sprawiają, że nieczęsto na ich twarzach gości radość. Receptą na uśmiech staje się życzliwie nastawiony personel medyczny otaczający ich troską. Pozytywną aurę pomaga budować odpowiedni wizerunek lekarzy i pielęgniarek, który łatwiej osiągnąć wykorzystując odzież medyczną we wzorki z humorystycznymi lub bajkowymi motywami. Bluzy medyczne dedykowane dla pediatrów pomocne są w nawiązywaniu pozytywnych kontaktów, dzięki czemu mali pacjenci są skłonniejsi do współpracy podczas leczenia szpitalnego.

 

 

 

Odzież pediatryczna w kolekcjach Koi i Eldan

 

W Meditrendy ubrania dla pediatrów dostępne są w kolekcjach Koi oraz Eldan. W ofercie bluzy z motywami bajkowymi, zwierzęcymi oraz z superbohaterami.

 

bluzy pediatryczne


Sprzęt medyczny i akcesoria dla pediatrów

Pediatrzy w Meditrendy znajdą nie tylko dedykowane dla ich grupy zawodowej ubrania medyczne, ale również kolorowy sprzęt medyczny. W ofercie dostępne są pediatryczne stetoskopy i wzierniki.

wziernik pediatryczny pediatryczny stetoskop
Wziernik pediatryczny GIMA   Stetoskop pediatryczny

 

 

W kategorii akcesoria lekarze pediatrii znajdą także humorystyczne zawieszki do identyfikatorów, smycze oraz maseczki.

Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4
5 6 7 8 9 10 11
12 13 14 15 16 17 18
19 20 21 22 23 24 25
26 27 28 29 30 31
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium