Meditrendy Medyczna Moda
Facebook Instagram

INFOLINIA Phone 690240661 CZYNNA PN-PT 10.00 - 16.00

do kasy suma: 0,00 zł
Formy płatności

Tradycyjny przelew bankowy

Po złożeniu zamówienia otrzymacie Państwo drogą poczty elektronicznej numer rachunku bankowego, na który należy przelać stosowną  kwotę.  Zamówienie jest realizowane po zaksięgowaniu przelewu na nasze konto. Może to potrwać w zależności od banku i godziny w której składacie Państwo dyspozycję od kilku do kilkunastu godzin.
Dane do przelewu Meditrendy Marcin Kryst ul. Wręczycka 47/49 42-202 Częstochowa nr konta44 1910 1048 2511 0701 1332 0001 (Santander Bank).  Tytuł przelewu- numer zamówienia.
 

 

Przelew elektroniczny realizowany przez serwis Shoper powered Blue Media
 
Bezpieczny i szybki sposób na przelanie pieniędzy na nasze konto. Transakcja realizowana jest przez serwis Blue Media jeden z  najbardziej uznanych serwisów płatności elektronicznych w Polsce. Klient nie musi się rejestrować i nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z realizowaniem transakcji. Pieniądze są księgowane na naszym koncie w ciągu kilkunastu minut.
 

 

Płatność kartą kredytową realizowaną przez serwis Shoper powered Blue Media
 
Bezpieczny i szybki sposób płatności kartą kredytową i debetową. Transakcja realizowana jest przez serwis Blue Media jeden z najbardziej uznanych serwisów płatności elektronicznych w Polsce. Klient nie musi się rejestrować i nie ponosi żadnych dodatkowych kosztów związanych z realizowaniem transakcji. Pieniądze są księgowane na naszym koncie w ciągu kilkunastu minut.
 

 

Płatność przy odbiorze przesyłki od kuriera
Za zamówienie możesz zapłacić bezpośrednio przy odbiorze paczki od kuriera. Upewnij się, że podany adres jest prawidłowy i zawiera kompletne informacje potrzebne do doręczenia Ci paczki. Zwróć również uwagę na poprawność podanego numeru telefonu, ponieważ wcześniej otrzymasz sms-a z informacją o nadaniu do Ciebie przesyłki. Pamiętaj, żeby przygotować odpowiednią kwotę pieniędzy. Kurierzy zazwyczaj nie wydają reszty.

 

Partner strategiczny dla płatności internetowych w sklepie Meditrendy Medyczna Moda

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium