Meditrendy Medyczna Moda
Facebook Instagram

INFOLINIA Phone 690240661 CZYNNA PN-PT 10.00 - 16.00

do kasy suma: 0,00 zł

O Firmie White Cross

White Cross Uniforms to firma rodzinna trzeciego pokolenia z siedzibą w Montrealu w Kanadzie. Dystrybuuje swoją odzież medyczną w Ameryce Północnej, Ameryce Łacińskiej i innych częściach świata w tym w Polsce. Zaczęli swoją produkcję na skromniejszą skalę pod koniec lat 30., natomiast firma zadebiutowała na rynku medycznym w 1915r.

Oprócz dystrybucji do sprzedawców detalicznych w całej Kanadzie, firma posunęła się nawet do dostarczania mundurów dla pielęgniarek służących w wojsku; Kanadyjskie Muzeum Cywilizacji ma w archiwum jeden z mundurów noszonych przez te pielęgniarki w 1939 roku!

Sam Lutfy zbudował markę White Cross i był z niej dumny. „Jako dzieci byliśmy świadkami pracy naszego taty, pokazującego najnowszą kolekcję, wyjaśniającego szczegóły garderoby, tkaniny. Widzieliśmy, jak ważna jest dla niego każda osoba; szacunek i człowieczeństwo były na pierwszym miejscu niezależnie od „rangi”. Stał za swoją marką; uczciwość w najlepszym wydaniu. A dzięki swojemu zamiłowaniu do mody i znajomości handlu nasza matka, Madeleine, dodała swój akcent do stylizacji i projektowania. Jej wyczucie mody po raz kolejny wzmocniło reputację marki jako wyjątkowości i kreatywności. Wspólnie rozwinęliśmy markę i utrzymaliśmy podstawy, na których opiera się działalność.”

White Cross – Biały Krzyż - Noś go. Żyj tym. Bruce Lutfy

 

 

Meditrendy Medyczna Moda Opinie z ekomi-pl.com

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium