Meditrendy Medyczna Moda
Facebook Instagram

INFOLINIA Phone 690240661 CZYNNA PN-PT 10.00 - 16.00

do kasy suma: 0,00 zł
Program lojalnościowy
Szanowni Państwo,
w dniu 20.02.2021 postanowiliśmy wyłączyć przyznawanie punktów w programie lojalnościowym. Nasz decyzja podyktowana jest wynikiem przeprowadzonych z naszymi klientami konsultacjami społecznymi, które pokazały, że atrakcyjniejsze dla Państwa są inne formy rabatów czy promocji.
Zgodnie z regulaminem każdy klient z zarejestrowanym kontem będzie mógł wykorzystać punkty przez okres 365 dni od daty ich otrzymania.
W dniu 20.02.2022 roku wszystkie niewykorzystane punkty zostaną usunięte z Państwa kont.Aby wymienić punkty na produkty lub nagrody należy zalogować się do swojego konta i w Panelu Klienta odnaleźć sekcję Pogram Lojalnościowy.
Znajdź w sekcji Programu Lojalnościowego link Przejdź do listy produktów, które możesz wymienić za punkty, kliknij w niego i wybierz produkt lub nagrodę na którą chcesz wymienić punkty. Następnie kliknij przycisk "Wymień". Aby wymienić punkty na więcej produktów należy tą czynność powtórzyć.
Jeśli produkty pochodzące z programu lojalnościowego nie będą dołączone do aktualnego zamówienia to koszt ich wysyłki bez względu na wartość wynosi 10zł płatne u kuriera. W celu połączenia wysyłek produktów gratisowych i aktualnego zamówienia prosimy o taką informację w wiadomości do zamówienia.


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper Premium