
Ludzie Meditrendy: Poznaj kadrę, która napędza naszą markę
Kadra, która nie zna słowa „niemożliwe”

Za sukcesem każdej silnej marki stoją ludzie. A w Meditrendy nie są to „ludzie od siedzenia za biurkiem i wydawania poleceń”, tylko prawdziwi gracze – zaangażowani, dynamiczni, obecni we wszystkich procesach. To oni są sercem tej firmy. Dziś uchylamy drzwi do świata kadry zarządzającej Meditrendy. Przedstawiamy Wam tych, którzy robią różnicę – każdego dnia.
Małgorzata i Marcin Kryst – Właściciele z wizją
To od nich wszystko się zaczęło. Małgorzata i Marcin Kryst stworzyli markę Meditrendy z pasji do jakości i stylu w świecie odzieży medycznej. Nie bali się podjąć ryzyka, postawili na rozwój, otworzyli salon firmowy, a potem kolejne. Do dziś są obecni w życiu firmy, wciąż z tym samym ogniem w oczach, z jakim zakładali Meditrendy. Ich podejście? „Nie kopiujmy, twórzmy. Nie gódźmy się na przeciętność.”

Karolina Kawala-Winiarska – mistrzyni niemożliwego

Jeśli ktoś zasługuje na miano mistrzyni niemożliwego – to właśnie ona. Karolina zaczynała jako kierownik salonu w Katowicach, potem objęła stanowisko dyrektora wszystkich salonów, a dziś z powodzeniem zarządza całą firmą jako dyrektor generalna. Z Meditrendy związana od ponad trzech lat, przeszła imponującą drogę i ani na chwilę nie zwolniła tempa.
Dla Karoliny nie ma zadań zbyt trudnych ani wyzwań zbyt dużych. Gdy trzeba było zorganizować budowę magazynu – zrobiła to od A do Z, koordynując wszystkie ekipy, harmonogramy i decyzje. Spokojnie, skutecznie, bez zbędnych fajerwerków – ale z efektem wow.
Praca to jej żywioł, a moda – naturalne środowisko. Choć formalnie zarządza firmą, nieformalnie jest też naszą niewidzialną stylistką. To dzięki niej salony, stoiska targowe i #Meditrucki wyglądają tak, jak wyglądają – profesjonalnie, estetycznie, po prostu pięknie. Jej wyczucie stylu i dbałość o detale wspierają marketing od zaplecza, nadając marce unikalny charakter.
Karolina nie tylko wyznacza kierunek. Ona idzie w nim pierwsza – z wizją, klasą i ogromnym sercem do tego, co robi. To liderka, która nie zarządza zza biurka, tylko buduje firmę od środka – inspirując każdego, kto z nią pracuje.
Sandra Golińska – od TikToka do wielkich kontraktów
Sandra to idealny przykład na to, że w Meditrendy liczy się talent, zaangażowanie i... charakter. Zaczynała od tworzenia contentu w social mediach, gdzie zarażała uśmiechem i kreatywnością. Dziś zarządza całym działem biznesowym, obsługuje kluczowych klientów B2B i dowodzi największym projektem Meditrendy – trasami #Meditrucków, które zmieniają sposób, w jaki kupuje się modę medyczną.
Wciąż możecie ją zobaczyć w rolkach i relacjach – i to nie przez sentyment. TikTok to nadal jej scena, ale też realne narzędzie pracy. To, co dla widzów wygląda jak dobra zabawa, jest częścią większej układanki: świadomej, spójnej komunikacji z nowym pokoleniem klientów.
Bo jak sama mówi – kto się dobrze bawi, ten dobrze pracuje. Sandra łączy obie te rzeczy z wyjątkowym wyczuciem: z jednej strony kreatorka treści, z drugiej – profesjonalistka, która wie, jak zamieniać relacje w rezultaty. Jej historia to dowód, że można robić jedno i drugie – i to na najwyższym poziomie.

Nie tylko zespół – to rodzina, która gra do jednej bramki

W Meditrendy nie ma dystansu między kadrą zarządzającą a resztą zespołu. Tutaj każdy wie, jak zakasać rękawy, załadować transport, przygotować zamówienie, czy osobiście rozwiązać problem klienta. To styl pracy, który buduje szacunek i zaufanie. I tak właśnie ma być.
A to dopiero początek…
Nasz zespół stale się rozwija – nie tylko liczebnie, ale też jakościowo. Stawiamy na ludzi, którzy są otwarci na wyzwania, zwinni w działaniu i odporni na rynkowe turbulencje. Jeśli ktoś myśli, że medyczna moda to tylko ciuchy, niech spojrzy na Meditrendy. My robimy z tego sztukę. I mamy do tego najlepszą ekipę.
Meditrendy to nie tylko marka. To ludzie. To historia, która dzieje się codziennie. Z pasją, z zaangażowaniem, z charakterem. Jeśli chcecie poznać nas lepiej – śledźcie nasze kanały, wpadajcie do salonów, zaglądajcie za kulisy. Bo Meditrendy to #NajlepszeMarkiPodJednymAdresem, a także #NajlepsiLudzieZaSterami.
